THE LINE

THE LINE

By njc avenues llp

Summary

Total Homes
1254
Total Area
12.1 acres
Homes/Acre
104
Handover Date
Oct 2028
Floors
33
RERA CertifiedNo Litigations

Floorplans

3BHK

3BHK
1350 sq.ft
3BHK
1650 sq.ft

2BHK

2BHK
1199 sq.ft
2BHK
1285 sq.ft

Gallery

Amenities

      Features

        Amenities area (Sq. Ft)
        18,000
        Builder

        NJC AVENUES LLP

        LEVEL 9, Ranga Reddy