IVANA

IVANA

By anvita buildpro llp

Summary

Total Homes
420
Total Area
3.2 acres
Homes/Acre
131
Handover Date
Dec 2026
Floors
15
RERA CertifiedNo Litigations

Floorplans

3BHK

3BHK
1350 sq.ft
3BHK
1450 sq.ft
3BHK
1550 sq.ft
3BHK
1650 sq.ft

Amenities area (Sq. Ft)
7,000
Builder

ANVITA BUILDPRO LLP

Gachibowli, Ranga Reddy